



Електрозаварен габион Ø3 100x100x10см
Срок за изработка минимум 5 работни дни и зависи от обема на поръчката
Можем да съдействаме с доставка и монтаж
За оферти на едро моля пишете ни на sales@smartmetalgroup.com
За поръчки: +359 895 784 941
0.00 лв. (0.00€)
Без данък: 0.00 лв. (0.00€)
Електрозаварен габион 100x100x10 см
Тънък декоративен панел за модерна визия и ландшафтен дизайн
Ф3.0 mmДебелина на телта
50x100 mmКлетка (Растер)
ПоцинкованАнтикорозия
Smart MetalПроизводител
Предимства на модела 100x100x10 см
Този габион с ширина от 10 см е идеалното решение за декоративни пана и стенни облицовки. Поради тънкия си профил, той спестява място, като същевременно осигурява здравината на поцинкованата стомана и естетиката на естествения камък.
Аксесоари в комплекта:
- 4 бр. свързващи спирали (1 м)
- 4 бр. свързващи спирали (0.1 м)
- 4 бр. вътрешни обтегачи (10 см)
- Възможност за сглобяване и с скоби.
Основни приложения
- Декорация на огради и фасади.
- Изграждане на разделителни паравани в градината.
- Вътрешен дизайн и облицовки.
Характеристики
| Размер (ДxВxШ): | 100х100х10 см |
| Дебелина на телта: | Ф3.0 мм |
| Клетка (око): | 50х100 мм |
| Материал: | Поцинкована стомана |
ВАЖНО: Габионите се доставят разглобени. Инертният материал не е включен в цената. Препоръчваме използването на по-дребна фракция камък поради тесния профил (10 см).
Гледайте видео в YouTube
Още решения на: www.gabioni.eu
| Габиони | |
| Височина /см/ | 100 |
| Ширина /см/ | 10 |
| Дължина /см/ | 100 |
| Клетка /мм/ | 50х50 |
| Диаметър тел (φ) | 3.00 |
| Материал | Поцинкована стомана |
| Производство | България |