



Електрозаварен габион 50х50х25см Ø3 50х50мм
Срок за изработка минимум 5 работни дни и зависи от обема на поръчката
Можем да съдействаме с доставка и монтаж
За оферти на едро моля пишете ни на sales@smartmetalgroup.com
За поръчки: +359 895 784 941
0.00 лв. (0.00€)
Без данък: 0.00 лв. (0.00€)
Електрозаварен габион 50x50x25 см
Произведено в България от Smart Metal Group - Прецизна геометрия и здравина
Ø3.0 mmДебелина на телта
50x100 mmРастер на клетката
Smart Metal GroupПроизводител
ПоцинкованЗащита от корозия
Описание и предимства
Електрозаварените габиони на Smart Metal Group представляват висококачествени метални решетки, изработени от поцинкована тел за максимална защита от корозия. Този модел с ширина 25 см осигурява отлична стабилност за подпорни стени и ландшафтни проекти.
Монтажен комплект (включен в цената):
- 4 бр. свързващи спирали 1.0 м
- 4 бр. свързващи спирали 0.5 м
- 4 бр. вътрешни обтегачи 50 см
- Алтернатива на спиралите могат да бъдат скобите
Габионите се доставят разглобени. По желание на клиента предлагаме боядисване по RAL каталог и доставка на инертен материал (камъни).
Технически данни
| Размер (ДxВxШ): | 50х50х25 см |
| Тел диаметър: | Ø3.0 мм |
| Клетка (око): | 50х100 мм |
| Материал: | Поцинкована стомана |
Важно: При допир със земна маса препоръчваме използването на геотекстил.
| Габиони | |
| Височина /см/ | 50 |
| Ширина /см/ | 25 |
| Дължина /см/ | 50 |
| Клетка /мм/ | 50х50 |
| Диаметър тел (φ) | 3.00 |
| Материал | Поцинкована стомана |
| Производство | България |