





Електрозаварен габион 50x50x50см Ø3 50х50мм
Срок за изработка минимум 5 работни дни и зависи от обема на поръчката
Можем да съдействаме с доставка и монтаж
За оферти на едро моля пишете ни на sales@smartmetalgroup.com
За поръчки: +359 895 784 941
45.90 лв. (23.47€)
Без данък: 45.90 лв. (23.47€)
Електрозаварен габион 50x50x50 см
Професионално решение за ландшафт и декорация от Smart Metal Group
Ф3.0 mmДебелина на телта
50x100 mmРастер (Око)
ПоцинкованЗащитно покритие
Smart MetalПроизводител
Защо да изберете електрозаварени габиони?
Те представляват висококачествени метални решетки от поцинкована тел, осигуряваща максимална защита от корозия и атмосферни влияния. Моделът с дебелина Ф3 мм е идеален за декоративни елементи и леки укрепващи конструкции.
Монтажен комплект (включен в цената):
* По желание спиралите могат да бъдат заменени със скоби за габиони.
Основни предимства
- Висока устойчивост на натоварване и натиск.
- Персонализиране: Възможност за боядисване в цвят по избор (услугата се заплаща допълнително).
- Лесен монтаж: Доставят се в разглобен вид за икономичен транспорт.
Технически данни
| Размер (ДxВxШ): | 50х50х50 см |
| Тел диаметър: | Ф3.0 мм |
| Клетка (око): | 50х100 мм |
| Материал: | Поцинкована стомана |
| Производител: | Smart Metal Group |
ВАЖНО!!! Ако габионът се използва за подпорни стени, е задължително използването на геотекстил. Предлагаме доставка на камъни и професионален монтаж.
| Габиони | |
| Височина /см/ | 50 |
| Ширина /см/ | 50 |
| Дължина /см/ | 50 |
| Клетка /мм/ | 50х50 |
| Диаметър тел (φ) | 3.00 |
| Материал | Поцинкована стомана |
| Производство | България |