



Електрозаварен габион Ø3 100x100x25см
Срок за изработка минимум 5 работни дни и зависи от обема на поръчката
Можем да съдействаме с доставка и монтаж
За оферти на едро моля пишете ни на sales@smartmetalgroup.com
За поръчки: +359 895 784 941
0.00 лв. (0.00€)
Без данък: 0.00 лв. (0.00€)
Електрозаварен габион 100x100x25 см
Масивно решение за подпорни стени, здрави огради и професионален ландшафт
Ф3.0 mmДебелина на телта
50x50 mmКлетка (Растер)
ПоцинкованАнтикорозия
Smart MetalПроизводител
Какво представляват електрозаварените габиони?
Те представляват висококачествени метални решетки, свързани със спирали или скоби. Изработени са от поцинкована тел, която осигурява защита от дъжд, сняг и корозия. Разликата с плетените габиони е в по-високата здравина, устойчивост на деформация и прецизната геометрия.
По желание на клиента, габионът може да бъде боядисан в цвят по избор, като услугата се добавя към основната цена.
В комплекта са включени:
- 8 бр. спирали с размер 1м.
- 4 бр. спирали с размер 50 см.
- 4 до 6 бр . обтегачи с размер 25см.
- *Алтернатива на спиралите могат да бъдат скобите.
Предимства и Приложения
Габионите са инвестиция в дълготрайност. Те са бюджетно решение в сравнение със стоманобетонните конструкции и са напълно екологични.
- Укрепване на насипи и свлачища.
- Масивни подпорни стени и огради.
- Ландшафтен дизайн - декоративни стени, пейки.
Характеристики
| Размер (ДxВxШ): | 100х100х25 см |
| Дебелина на телта: | Ф3.0 мм |
| Клетка (око): | 50х50 мм |
| Материал: | Поцинкована стомана |
ВАЖНО: Габионите се доставят разглобени. Инертният материал не е включен в цената, но предлагаме доставка на подходящи камъни и професионален монтаж.
Ако има допир със земна маса, е желателно да се използва гео текстил.
Ако има допир със земна маса, е желателно да се използва гео текстил.
Видео в YouTube
Нашият сайт: www.gabioni.eu
| Габиони | |
| Височина /см/ | 100 |
| Ширина /см/ | 25 |
| Дължина /см/ | 100 |
| Клетка /мм/ | 50х50 |
| Диаметър тел (φ) | 3.00 |
| Материал | Поцинкована стомана |
| Производство | България |