





Електрозаварен габион за пейка 50x50х50см ø3 50х50мм
Срок за изработка минимум 5 работни дни и зависи от обема на поръчката
Можем да съдействаме с доставка и монтаж
За оферти на едро моля пишете ни на sales@smartmetalgroup.com
За поръчки: +359 895 784 941
0.00 лв. (0.00€)
Без данък: 0.00 лв. (0.00€)
Възможни варианти
Електрозаварен габион за пейка 50x50x50 см
Произведено в България от Smart Metal Group - Красота и функционалност за вашия двор
Ø3.0 mmДебелина на телта
50x50 mmКлетка (Растер)
50x50x50 cmРазмер (Д/Ш/В)
ПоцинкованЗащита от корозия
Описание и приложения
Габионът за пейка е иновативно решение, което съчетава масивната структура на поцинкована стоманена мрежа с естествената красота на каменния пълнеж. Този модел е идеалната основа за градинска пейка, върху която се монтират дървени плоскости за сядане.
Монтажен комплект (включен в цената):
- 4 бр. свързващи спирали 1.0 м
- 4 бр. свързващи спирали 0.5 м
- 4 бр. вътрешни оптегачи 50 см
- Като алтернатива могат да бъдат използвани скоби
Габионите се доставят разглобени. По желание на клиента предлагаме боядисване в цвят по RAL каталог и доставка на подходящи камъни за запълване.
Технически данни
| Размер: | 50х50х50 см |
| Тел: | Ø3.0 мм |
| Отвор (око): | 50х50 мм |
| Материал: | Поцинкована стомана |
ВАЖНО: Дървените плоскости и инертният материал не са включени в основната цена. Транспортните разходи са за сметка на купувача.
| Общи | |
| Широчина | 50 см |
| Габиони | |
| Височина /см/ | 50 см |
| Дължина /см/ | 50 см |
| Диаметър тел (φ) | 3.00 мм |
| Материал | Поцинкована стомана |
| Производство | България |