



Електрозаварен габион 100x100x30 см Ø3
Срок за изработка минимум 5 работни дни и зависи от обема на поръчката
Можем да съдействаме с доставка и монтаж
За оферти на едро моля пишете ни на sales@smartmetalgroup.com
За поръчки: +359 895 784 941
0.00 лв. (0.00€)
Без данък: 0.00 лв. (0.00€)
Електрозаварен габион 100x100x30 см
Модерно решение за подпорни стени, здрави огради и професионален ландшафт
Ф3.0 mmДебелина на телта
50x50 mmКлетка (Растер)
ПоцинкованАнтикорозия
Smart MetalПроизводител
Какво представляват електрозаварените габиони?
Те представляват висококачествени метални решетки от поцинкована тел, свързани със спирали или скоби. В сравнение с плетените габиони, електрозаварените предлагат по-висока здравина, устойчивост на деформация и изключително прецизна геометрия, подходяща за модерни архитектурни проекти.
По желание на клиента, габионът може да бъде боядисан в цвят по избор, като услугата се добавя към основната цена.
В комплекта са включени:
- 4 бр. спирали с размер 1 м
- 4 бр. спирали с размер 0.50 м
- 4 бр. обтегачи с размер 0.50 м (подготвят се за 30 см ширина)
- *Алтернатива на спиралите могат да бъдат скобите.
Основни приложения
- Укрепване: Насипи, свлачища и ерозионна защита.
- Строителство: Масивни подпорни стени и здрави огради.
- Ландшафт: Декоративни стени, пейки, саксии и стъпала.
Характеристики
| Размер (ДxВxШ): | 100х100х30 см |
| Дебелина на телта: | Ф3.0 мм |
| Клетка (око): | 50х50 мм |
| Материал: | Поцинкована стомана |
ВАЖНО: Габионите се доставят разглобени. Инертният материал не е включен в цената, но предлагаме доставка на подходящи камъни и професионален монтаж.
При допир със земна маса задължително използвайте геотекстил.
При допир със земна маса задължително използвайте геотекстил.
Видео в YouTube
Нашият специализиран сайт: www.gabioni.eu
| Габиони | |
| Височина /см/ | 100 |
| Ширина /см/ | 30 |
| Дължина /см/ | 100 |
| Клетка /мм/ | 50х50 |
| Диаметър тел (φ) | 3.00 |
| Материал | Поцинкована стомана |
| Производство | България |